Deski kuchenne

To podstawowe akcesoria w każdej kuchni, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Znajdziecie tu deski drewniane kuchenne do krojenia, dzięki którym blat będzie chroniony przed kontaktem z nożem, a codzienne czynności kulinarne przebiegną sprawnie. Polecamy modele w różnych rozmiarach – duże i małe oraz w kilku kształtach do wyboru. To nie tylko produkty z drewna, lecz także z elastycznego tworzywa sztucznego. Sprawdźcie cały asortyment i wybierzcie z niego kuchenne przybory dla siebie!

Kuchenne deski do krojenia – przydatne w każdej kuchni

Przyrządzanie posiłków wymaga korzystania ze starannie dobranych akcesoriów, a deski kuchenne do krojenia są niezbędne, aby móc sprawnie poszatkować cebulę, odkroić kromkę chleba, przygotować mięso do obróbki... i w wielu innych przypadkach. Bez nich blat narażony jest na zniszczenie wskutek kontaktu z ostrym nożem, posłużą one również jako izolacja termiczna, jeśli chcecie na szafce położyć gorący garnek lub patelnię. W tej kategorii skompletowaliśmy:

  • duże deski kuchenne z drewna – wiele z nich ma wygrawerowane dekoracyjne wzory, a wszystkie wykonane są z naturalnego surowca, dzięki czemu wyróżniają się unikalnym usłojeniem i każda stanowi oryginalny produkt do kuchni. Modele drewniane są twarde i odporne na uszkodzenia, dostępne w różnych rozmiarach: dużych, średnich i małych. Wyposażono je w poręczne uchwyty z zawieszką, więc można je powiesić na ścianie, aby nie zajmowały cennego miejsca na blacie i były stylową ozdobą wnętrza;
  • deski do krojenia z elastycznego polietylenu – to świetnie rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których liczy się ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni. Wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego deski na blat bez trudu przechowacie nawet w niewielkiej szufladzie. Są idealne do krojenia mięs i ryb, ponieważ nie pochłaniają zapachów i można je wyparzyć wrzątkiem dla zachowania higieny;
  • duże deski kuchenne na blat – wykorzystacie je nie tylko do krojenia, lecz także do serwowania serów, wędlin i przystawek. Wykonano je z naturalnego drewna, prezentują się zatem bardzo stylowo i będą ozdobą każdego stołu podczas przyjęcia. Mają poręczne uchwyty lub podnóżki, dzięki czemu łatwo je przeniesiecie. Duże, okrągłe modele będą doskonałe do podawania pizzy prosto z pieca;
  • kuchenne deski obrotowe z kloszem – te drewniane blaty w zestawie ze szklaną pokrywą posłużą jako chlebaki do przechowywania pieczywa i ochrony jego świeżości oraz do serwowania przekąsek podczas uroczystości. Eleganckie zestawienie drewna ze szkłem zachwyca nowoczesnym designem.

Deski kuchenne – nie tylko do krojenia

Dostępne w naszej ofercie kuchenne przybory na blat będą przydatne nie tylko do krojenia artykułów spożywczych czy serwowania potraw. Niezależnie od tego, czy wybierzecie modele z drewna, czy tworzywa sztucznego, będą one skutecznym zabezpieczeniem stołów czy szafek przed kontaktem z gorącymi naczyniami. Duże modele posłużą jako alternatywa dla stolnicy, jeśli potrzebujecie szybko wyrobić ciasto na pierogi czy pizzę. Oferujemy też grube, solidne podkładki z nóżkami stylizowane na stolik oraz tace z łupka kamiennego. Każda deska kuchenna na blat – drewniana lub z innego materiału – to praktyczne akcesorium niezbędne w każdym domu i lokalu gastronomicznym.

Kolorowe deski kuchenne do krojenia różnych artykułów

Przygotowaliśmy dla Was kolorowe modele z tworzywa sztucznego – duże i małe. Są one dostępne w kilku odcieniach, dzięki czemu bez trudu skompletujecie zestaw, w którym każda z desek będzie przeznaczona do krojenia innych artykułów spożywczych. Zgodnie z normami HACCP wyroby:

  • białe służą do pieczywa i nabiału,
  • żółte są stworzone z myślą o surowym drobiu,
  • czerwone wykorzystuje się do mięsa innego niż drobiowe,
  • niebieskie należy używać do ryb i owoców morza,
  • brązowe stosowane są do wędlin i mięsa poddanego obróbce cieplnej – gotowanego, duszonego, pieczonego lub smażonego.

Wszystkie wymienione kolory znajdziecie w tej kategorii, dlatego możecie zaopatrzyć u nas nie tylko swoje prywatne, kuchenne wnętrza, lecz także zaplecza w dużych restauracjach i innych punktach serwujących jedzenie, w których wymagane jest spełnienie norm sanitarnych i korzystanie z oddzielnych akcesoriów do krojenia rozmaitych produktów.

Postawcie na wysokiej jakości akcesoria kuchenne – deski do krojenia z drewna i polietylenu!

Zachęcamy do składania zamówień na deski kuchenne do krojenia – drewniane lub z tworzywa sztucznego, dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach. Niezależnie od tego, czy potrzebne są duże modele, czy małe i kompaktowe – u nas znajdziecie potrzebne akcesoria. Ochronią one blat i pozwolą elegancko zaserwować wiele potraw. Już dziś wybierzcie produkty dla siebie!

Aktywne filtry