Wazony, kwietniki i osłonki do salonu

Rośliny są rewelacyjnym sposobem na ozdobienie wnętrza, ale i wniesienie do niego więcej życia. Kwiaty mogą być cięte i wsadzone w wazon lub posadzone w ziemi w doniczce, ustawionej np. na kwietniku. Obie metody dekorowania przestrzeni mają swoje zalety, ale najważniejsze jest to, aby mieć odpowiednie wyposażenie, umożliwiające ustawienie takich dodatków na podłodze czy meblach. Dlatego w prezentowanym katalogu znajdziecie szeroki wybór ceramicznych osłonek i innych naczyń, w tym szklanych, przeznaczonych zarówno do domu, jak i do innych wnętrz. Oferujemy modele stojące na nóżkach oraz z płaskim dnem, perfekcyjnie wpisujące się w najróżniejsze klimaty aranżacji. Jeśli poszukujecie podobnych akcesoriów ozdobnych – zachęcamy do przejrzenia przygotowanego asortymentu.

Wysokiej jakości kwietniki szklane i osłony na doniczki

Wybierając produkty dostępne na tej stronie, dokonujemy starannej selekcji. Zarówno stojące kwietniki szklane do domu, jak i wazony, które znajdziecie w prezentowanej ofercie, są wyrobami renomowanych marek, przykładających najwyższą wagę do detali. Dzięki temu zyskujecie gwarancję ich trwałości, niebanalnego stylu oraz perfekcji w najmniejszych drobiazgach. Każda ceramiczna osłonka na doniczkę i inne akcesoria na kwiaty, (w tym te na nóżkach) są owocem kreatywnych przemyśleń projektantów, mających na celu jedno – stworzyć artykuły, jakie dopełnią wrażenie luksusu, przytulności i elegancji danej przestrzeni. Dlatego mamy pewność, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jest 134 produktów.

Pokazano 1-48 z 134 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać dostępne w naszej ofercie wazony i kwietniki?

Zapewnienie kwiatom odpowiedniego miejsca w domu nierzadko stanowi nie lada zagwozdkę. Teoretycznie można ustawić je np. na komódkach czy półkach szafek. Jednak wtedy potencjalnie ryzykuje się zalaniem drewna lub płyty wiórowej, co grozi zniszczeniem danego mebla.

Dostępne u nas kwietniki stojące na kwiaty są świetnym sposobem na to, by je bezpiecznie ustawić w domowych i np. biurowych przestrzeniach. Co więcej – wyższe modele, np. na nóżkach, umożliwiają odpowiednie wyeksponowanie posiadanych roślin. Dzięki temu możecie je ustawić w punkcie, gdzie będą bardziej zwracały na siebie uwagę.

Z drugiej strony proponujemy ceramiczne osłonki na doniczki zwiększające ochronę blatów, na których ustawia się w domu kwiaty. Naturalnie – to nie jedyny atut tych produktów. Przede wszystkim charakteryzują się one niebanalnym designem. Co więcej – w asortymencie mamy także modele wiszące – idealne dla gatunków ze zwisającymi pnączami. Jeśli natomiast jesteście zwolennikami roślin ciętych – zachęcamy do zapoznania się ze szklanymi i ceramicznymi wazonami, pozwalającymi efektownie wyeksponować mniejsze i większe bukiety.

Jak dobrać odpowiedni kwietnik lub wazonik do domu?

Dobór odpowiedniego kwietnika stojącego, osłonki na doniczkę czy innych naczyń na kwiaty do domu to często niemałe wyzwanie. Trzeba przede wszystkim kierować się wystrojem wnętrza. Do niektórych lepiej pasują szklane dekoracje, w innych zaś – efektowniej będą prezentować się donice lub wazony ceramiczne np. na nóżkach.

Przykładowo – do wnętrz nowoczesnych najlepiej pasują produkty wykonane z metalu i szkła w prostych, geometrycznych, formach lub charakteryzujących się ekstrawaganckim projektem. Jeśli natomiast interesują Was kwietniki do aranżacji typu industrialnego – świetnie sprawdzać się będą modele metalowe, drewniane lub szklane o surowszym designie.

A może akcesoria w klimacie boho? We wnętrzach utrzymanych w tym stylu doskonale sprawdzą się osłonki ceramiczne na doniczkę na nóżkach z drewna, dekorowane np. etnicznymi czy klasycznymi wzorami. Rewelacyjnie korelują one z artystycznym zacięciem, charakterystycznym dla tego typu aranżacji. Znakomicie będą pasowały do nich wazony inspirowane folklorem. Stojące np. w domu, na stole jadalni, z polnymi kwiatami, będą także perfekcyjnym dopełnieniem rustykalnych wnętrz.

Co lepiej wybrać? Czy osobny kwietnik? Czy osłonkę, którą postawisz na szafce?

Wiesz już, czym się kierować, jeśli chodzi o styl kwietnika czy osłonki na doniczkę. Pozostaje jeszcze kwestia tego, który produkt lepiej kupić. Przykładowo – stojaki na metalowych nóżkach ze szklanym blatem idealnie pasują do większych wnętrz, gdyż zajmują sporo miejsca. Są także najlepszym wyborem, jeśli macie duże kwiaty – pozwalają je lepiej zaprezentować w danym pomieszczeniu.

Z kolei np. ceramiczne osłonki dużo lepiej sprawdzają się w mniejszych pomieszczeń w domu. Stojące na szczycie witryn, komodzie czy innej szafce umożliwiają bezpieczne podlewanie roślin – w przypadku przelania nie ma ryzyka, że woda wydostanie się na blat. Lepiej również się w nich eksponuje małe kwiaty, które na większych kwietnikach mogłyby „zniknąć”.

Zachęcamy do przejrzenia dostępnych kwietników i wazonów!

Teraz już wiecie, jak wybrać odpowiednie wazony czy osłonki ceramiczne na doniczki do swojego domu. Pozostaje przejrzeć przygotowany tutaj katalog, aby zakupione artykuły pasowały do wnętrza – zarówno, jeśli chodzi o wystrój, jak i wielkość pokoju. Gwarantujemy, że niezależnie od tego, czy wybierzecie szklane produkty, czy też z innego materiału, spełnią one Wasze najwyższe wymagania. Chcielibyście dowiedzieć się więcej o dostępnych tu kwietnikach stojących na nóżce? Lub innych akcesoriach ozdobnych? Zachęcamy do kontaktu!